backgroundImage

COVID opatření

Milí přátelé, sestry a bratři,

za několik dní proběhne slavnostní bohoslužba při výročním 17. setkání ASI-CS. 

Již druhým rokem se potýkáme s výskytem nemoci Covid-19.

 

Společné setkání se může uskutečnit pouze za předpokladu, že účastníci budou dodržovat nařízená hygienická opatření, vydaná vládou ČR, a to především pro cizí i vlastní bezpečnost a prevenci šíření této nemoci. 

Prosím, přijměte tato omezení jako nezbytná pro možnost společného setkání a trpělivě a s láskou k ostatním přítomným se přizpůsobte pravidlům v maximální možné míře.

V případě jakýchkoliv pochybností o vlastním zdraví nebo možném šíření nemoci či patříte-li do rizikové skupiny, zvažte zodpovědně svojí fyzickou účast, a případně využijte možnost připojit se ke společné bohoslužbě online. Online přenos bude k dispozici na našich webových stránkách https://www.asi-cs.cz. Zvažte též online alternativu, nemůžete-li dodržet následující opatření.

 

Pravidla pro čtvrteční, páteční a sobotní bohoslužbu jsou následující: 

1. Antigenní samo test před vstupem do vnitřního prostoru konání bohoslužby (antigenní samo test lze udělat doma, případně si jej přineste na místo),

2. dezinfekce rukou,

3. příslušná ochrana nosu a úst po celu dobu programu (tj. respirátor FFP2 nebo nano rouška)

4. dodržování rozestupů 1,5m.

5. Při vstupu do budovy bude všem bezkontaktně změřena teplota.

6. Účastníci vyplní informační formulář, v němž poskytnou kontaktní údaje a stvrdí provedení samo testu. 

Prosím, abyste v případě pozitivního výsledku antigenního samo testu neprodleně, z ohleduplnosti k ostatním, opustili místo konání akce.

 

Program pro děti během bohoslužby byl přetransformován do individuální formy. Děti obdrží kreativní materiál a zůstanou u rodičů.   

 

Pravidla pro ubytované:

Potvrzení o očkování nebo prodělané nemoci nebo negativním PCR testu. Tento test si každý účastník hradí sám. Před vstupem do ubytovacího prostoru si každý udělá též vlastní antigenní samo test.

 

Vzhledem ke ztíženým podmínkám a pro prevenci shlukování nebude možné instalovat stánky.

Vzhledem k nepříznivým okolnostem není možné v letošním roce zajistit stravování pro návštěvníky bohoslužby ASI-CS v požadovaném rozsahu. Jídlo bude zajištěno pouze pro ubytované a účinkující za dodržení příslušných hygienických podmínek.

 

Děkuji vám za pochopení, vstřícnost a laskavý křesťanský přístup, který bude jistě dobrým příkladem pro ostatní a napomůže hladkému průběhu konání ASI-CS.

 

za celý přípravný tým ASI-CS

Marek Petráček

předseda ASI-CS


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).